O nas - Agencja Reklamowa Useitly

Poznaj naszą ekipę do zadań specjalnych

Kim jesteśmy?

Firma powstała z ogromnej pasji, z zamiarem zaoferowania naszej wiedzy oraz doświadczenia przedsiębiorcom, którzy mają wizję na biznes i chcą odnieść sukces. Naszym celem jest zbudowanie Twojej marki oraz zaprezentowanie jej jak największej liczbie potencjalnych klientów. Kreatywne planowanie, analityczne badania rynku oraz indywidualnie dobrana strategia przynoszą oczekiwane rezultaty. Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Tworzymy grupę profesjonalistów, którzy mają jeden wspólny cel: satysfakcja klienta. Pracujemy ciężko, dostosowując się do bieżących potrzeb i wymagań każdego projektu. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Działamy trafnie i pioniersko, ale przede wszystkim czerpiemy ogromną satysfakcję z wykonywanej przez nas pracy.

Bartłomiej Stępniewski

Bartłomiej Stępniewski

Owner / Graphic Designer

Bartek jest silnikiem napędowym całego zespołu-mózgiem firmy oraz przewodnikiem w drodze na szczyt. Jest to osoba, która stworzyła firmę Useitly i wkłada ogrom pracy dbając, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mimo młodego wieku Bartek jest niesamowicie utalentowany, kreatywny i zawsze daje z siebie 200%. Do jego zadań należy między innymi: tworzenie wizji przedsiębiorstwa, kreowanie, wdrażanie i zarządzanie strategią oraz strona graficzna projektów.

Martyna Pawlik

Martyna Pawlik

Illustrator

Martyna jest osobą niezmiernie utalentowaną. Wykonuje swoją pracę w sposób rzetelny i wytrwale dąży do perfekcji. Ma artystyczną duszę, talent oraz zmysł do projektowania ilustracji oddających charakter danego projektu. Wykonuje unikatowe i oryginalne obrazy zapadające głęboko w pamięć odbiorców. Świetnie wykonany i profesjonalny rysunek niejednokrotnie okazuje się bardziej trafny niż najlepsze zdjęcie stockowe. Jej praca odgrywa bardzo duży wpływ na wizerunek marki oraz komunikację marketingową. Na swoim koncie ma m.in. kolorowankę oraz ilustracje do książki dla najmłodszych.

Dawid Tomas

Dawid Tomas

Full-Stack Developer

Dawid to nasz programista, bez którego strony www by nie działały. Opracowuje, koduje, testuje, instaluje, modyfikuje oraz dba o bezpieczeństwo w sieci. Dawid ma ogromną wiedzę w zakresie programowania i nowoczesnych technologii. Stawia na rozwój i regularnie się dokształca. Jego atutem jest świadome planowanie zadań oraz unikanie pośpiechu co bardzo wpływa na jakość jego pracy. Indywidualne oraz z dokładnością podchodzi do każdego powierzonego zadania, co daje bardzo dobre efekty.

Iwona Zolich

Iwona Zolich

Copywriter

Iwona to osoba, która zajmuje się tworzeniem treści. Przygotowuje między innymi artykuły i teksty na blogi firmowe, strony www, social media, opisy produktów w sklepach internetowych i wiele innych. Każde napisane słowo wychodzi spod jej ręki. Główne jej zalety to kreatywność, talent oraz poczucie humoru. Świetnie radzi sobie z dużymi projektami, potrafi działać pod presją czasu. Doskonale wie jak sprawić, aby odbiorca chciał czytać. Iwona ma idealne wyczucie, a jej teksty są unikalne i na wysokim poziomie. Ma wiedzę w zakresie SEO copywritingu, dzięki czemu content poprawia widoczność oraz ruch w witrynie.

zacznij współpracę
napisz do nas na messengerze