Branding dla firmy technnologicznej - Agencja Reklamowa Useitly
Branding dla firmy technnologicznej

Strategia: Logo zostało wykreowane jako symbol lwa otoczonego znakiem GPS. Ikona lwa przedstawiona jako symbol siły i zwycięstwa, ale również odnosząca się do herbu Holandii. Połączenie stylu, doskonały przekaz oraz odzwierciedlenie tego czym zajmuje się firma. Dobrane kolory głównie pomarańczowy uznawany za kolor “łapiący oko” z połączeniem czerni dodaje elegancji i stylu.

Zobacz więcej
Branding dla trenera personalnego

Strategia: Logo zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Wizualizacja nawiązująca do branży fitness miała na celu wzbudzać pozytywne emocje u odbiorcy. Logo nawiązujące do siły, energii i zdrowego trybu życia.

Zobacz więcej
Branding dla firmy transportowej

Strategia: Odpowiednie dopasowanie znaku firmowego do potrzeb klienta. Wizualizacja przypisana idealnie do branży firmy oraz wyróżniająca się na tle konkurencji. Perfekcyjna symbolika przywołująca oczekiwane przez klienta skojarzenia.

Zobacz więcej
Branding dla firmy produkcyjnej

Strategia: Graficzne przedstawienie nazwy w sposób konkretny i spójny. Logotyp robiący dobre wrażenie i łatwo zapadający w pamięć konsumentów. Kolorystyka przywołująca spokój.

Zobacz więcej
Branding dla firmy odzieżowej

Strategia: Logo unikalne i niepowtarzalne niosące istotne dla marki przesłania i wartości. Spójny zestaw, która ma doprowadzić do rozpoznawalności marki. Kolorystyka kobieca i elegancka.

Zobacz więcej
Wyślij nam wiadomość